3D analýza běhu

3D analýza běhu

 

TECHNOLOGIE RUNEASI

Pomocí revoluční technologie na analýzu běhu jsme schopni určit Váš běžecký styl, identifikovat asymetrie a dát Vám individuální doporučení na cílené cviky. Runeasi se skládá z bederního pásu a malého sensoru, který se spojí s tabletem. Nepotřebujeme k měření kamery, běžecký pás a desítky sensorů. Měření je snadné, rychlé, efektivní a především dostupné.

 


Prevence

V důsledku asymetrií může dojít k dlouhodobému přetěžování a následně ke zranění. Díky použití technologie Runeasi zmenšujeme riziko zranění.

Muskuloskeletální Zdraví

Diagnostika dlouhodobého zranění, bolestí. Při špatném fungování není zátěž rozložena správně.

Výkon

Díky cílenému programu zlepšujeme kvalitu běhu = zvýšená efektivita. To znamená že se zlepší Váš fyzický výkon.


METRIKY

Dynamic stability – stabilita pánve, kolen, kotníků, střed těla

Symmetry – porovnání celkové symetrie při běhu

Impact loading – jak dokážeme pracovat se zátěží při každém dopadu

Kadence – počet kroků za minutu

Flight ratio – poměr letové fáze ku stojné fázi (%)

Ground contact time (GCT) – doba strávená v kontaktu se zemí (ms)


PRO KOHO JE MĚŘENÍ URČENO?

Pro kohokoliv. Technologie Runeasi se uplatní na individuální sportovce, sportovní družstva nebo nadšence do běhání. Velké uplatnění nachází technologie u fyzioterapeutů. Nezáleží na sportu nebo úrovni, záleží na Vašem zdraví.


DIAGNOSTIKA

Trápí Vás přiXpo běhaní bolest kloubů, zad nebo holení? Díky měření a následné analýze jsme schopni Vám doporučit postup na zlepšení Vaše zdraví. 

Díky možnosti detailního rozboru rozdílů mezi pravou a levou nohou můžeme určit, kde by mohl být problém. Přetěžujete jednu nohu více? Nedokážete dostatečně tlumit nárazy? Nebo chcete vylepšit svůj osobní traťoví rekord? Se vším Vám můžeme pomoct! 

 Pro konzultaci a případnou rezervaci termínu nám napište přes kontaktní údaje.


INDIVIDUÁLNÍ MĚŘENÍ

VÝSTUPEM Z MĚŘENÍ JE INDIVIDUÁLNÍ REPORT A DOPORUČENÍ S VIDEAMI NA CVIKY ZAMĚŘENÉ NA NEJSLABŠÍ STRÁNKU VAŠEHO BĚHU. MĚŘENÍ JE MOŽNO PROVÉST V JAKÉMKOLIV TERÉNU, ABY VÝSLEDKY MĚLI SPRÁVNOU VÝPPVĚDNÍ HODNOTU.


TÝMOVÉ MĚŘENÍ

V případě týmového měření je postup následovný.

  1.  Přijedeme za Vámi s technikou
  2. Prezentace pro lepší orientaci v datech
  3. Měření
  4. Analýza + report

V rámci prezentace od nás obdržíte informace o všech metrikách a datech. Provedeme Vás všemi tabulkami a vysvětlíme, kde najdete jednotlivé údaje.

Měření probíhá na fotbalovém hřišti (případně UMT) a výrazně nezasahuje do tréninkové jednotky.

V rámci reportu obdržíte odkaz na cloudové úložiště, kde má každý hráč svou kartu. Zde naleznou hráči své výsledky.

Pro realizační tým zpracujeme všechny výsledky do excelové tabulky. Data a výsledky jsou zpracovávána pro snadnou a rychlou manipulaci.


UPLATNĚNÍ ZÍSKANÝCH DAT Z TÝMOVÉHO MĚŘENÍ

Pro nejjednodušší práci s daty, Vám rozdělíme hráče/ky do tréninkových skupin a doporučíme cílený trénink pro každou skupinu zvlášť. Nebudete se muset starat o složitou analýzu dat, většinu práce uděláme za Vás, aby pro vás byly výsledky použitelné a snadno aplikovatelné. V případě nejasností se na nás neváhejte obrátit. 


STUDIE A ČLÁNKY