TJ Železnice 2:1 SK Roudnice A

Na těžkém terénu odehrálo naše „A“ mužstvo včera utkání s dobře takticky připraveným soupeřem z Jičínské Železnice. Do úvodních minut vstoupilo lépe naše mužstvo, za což bylo odměněno vedoucí brankou v utkání, když se prosadil ve druhém utkání za s sebou Vítek Marek. Naše vedení však netrvalo příliš dlouho. I když jsme věděli, kde má soupeř svoje přednosti, tak se nám ho nepodařilo uhlídat po zahraném rohovém kopu, z čehož se mu podařilo vyrovnat. Do konce poločasu se mu ještě podařilo skóre otočit ve svůj prospěch, když se prosadil hezkou střelou zpoza šestnáctky.
Druhý poločas byl z naší strany po taktické stránce lepší. Dlouhé nákopy a vhazování kterými se soupeř vyznačuje, přestali na naše mužstvo platit. Bohužel na těžkém terénu se zase nám nedařila kombinační hra. A když jsme se k brankové příležitosti dostali, netrefili jsme konstrukci branky. V hnaní za vyrovnáním, jsme museli naši hru vzadu více otevřít. Z Čehož soupeř po jednom z brejků využil v náš neprospěch a museli jsme jít do početního oslabení. Branku se nám už přidat nepodařilo, a tak jsme z tohoto utkání vyšli bez bodu. Nicméně předvedená hra a výkon týmu, si zaslouží pochvalu. Na tento výkon budeme chtít navázat příští neděli, kdy odehrajeme utkání na domácí půdě už od 15:00.